טביב
  תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

  בטיחות בטביב

  אמינות ובטיחות מעל לכל!

   

  חברת טביבהחברה הארצית לטיפול ופינוי פסולת רעילה, מחויבת, באופן בלתי מתפשר, לנושא הבטיחות והגהות בעבודה.

   

  תחום הבטיחות והגהות בעבודה הוא חלק בלתי נפרד ממדיניות האיכות של החברה ומאופי פעילותה, הן בתוך מבני החברה/המפעל, הן בדרכים והן באתרי לקוחותיה. המחויבות לבטיחות מתפרשת ממנכ"ל החברה ועד אחרון העובדים. בהתאם לכך, החברה מטמיעה את נושא הבטיחות בקרב כל עובדיה.

   

  נהגי החברה מחויבים לעמידה בתנאי סף נוקשים. תנאי הסף לעבודה בחברה הנם גיליון עבירות (תנועה ואחרות) נקי, שיחה עם ממונה בטיחות וקצין בטיחות בתעבורה, תקופת חניכה ומעבר בהצלחה של קורס חומרים מסוכנים מטעם משרד התחבורה, המסמיך את העובדים להוביל חומרים מסוכנים בבטחה.

   

  מאמציהם של נהגי החברה המנוסים להימנע מלהיקלע לכל סוג של תאונה, מבטיחים את הובלת החומרים בדרך הבטוחה ביותר, ללא פגיעה בנפש.

   

  החברה נוהגת לבצע מעת לעת מדידה עצמית בתחומי הבטיחות השונים. על פי תוצאות המדידה, החברה משפרת את ביצועיה באופן מתמיד באמצעות הדרכת העובדים, הגברת המודעות והקפדה על שמירת נהלי עבודה.

   

  כל תחום פעילות בחברה מגובה בנוהל עבודה על פי תקן ISO 14001. נהלי העבודה נבנים על פי אמות מידה מחמירות ונבחנים אחת לתקופה על ידי אנשי הבטיחות של החברה וכן על ידי אנשי הביקורת מטעם מכון התקנים הישראלי.

   

  תקלות בעבודה נבחנות בכובד ראש על ידי כל הגורמים הנוגעים בדבר. לאחר בדיקה מעמיקה מוסקות מסקנות וניתנות המלצות המיושמות בקפידה ומעוגנות בהמשך בנהלי החברה. עובדי החברה ונהגיה מחויבים בבדיקה מקדימה של כל כלי רכב וכל מתקן לפני הפעלתו.

   

  ציוד חירום מוצב בכל פינות המפעל ובכל כלי הרכב של החברה. בנוסף, קיים במפעל מחסן חירום המשמש גם כגיבוי חוץ לאירועים שמתרחשים מחוץ למפעל.

   

  החברה מספקת לעובדיה את כל ציוד החירום הנדרש. העובדים עוברים הדרכה אודות שימוש בציוד מגן אישי, הדרכות ספציפיות בנושאים שונים והרצאות לצורך העשרת הידע שלהם בתחומי הבטיחות, חומרים מסוכנים, כיבוי אש, עזרה ראשונה ונהיגה נכונה.

   

  נהגי החברה מודרכים לוודא את קיום הניירת הנדרשת, על פי חוק, בהתאם לאופי הפעילות.

   

  מערך הבטיחות של חברת טביב כולל שני ממוני בטיחות בעבודה, קצין בטיחות בתעבורה, יועץ בטיחות חיצוני, ארבעה נאמני בטיחות ומגיש עזרה ראשונה.

   

  להצעת מחיר לחץ כאן »

   


   

   

  • בטיחות בטביב
   בטיחות בטביב
  • בטיחות בטביב
   בטיחות בטביב
  • בטיחות בטביב
   בטיחות בטביב
  צור קשרדלג על צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  checked

  חיפושדלג על חיפוש
  עבור לתוכן העמוד