טביב
  תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

  Total Waste Managment

  TWM – ניהול פסולות כולל

   

  תפיסת ניהול הפסולת בשנות ה-90 המוקדמות בישראל הייתה להעביר את כל הפסולת להטמנה בנאות חובב, ואחר כך גם למתקן לשריפה. הצורך באיסוף פסולת מסוכנת ובטיפול מסודר בפסולת מסוכנת, אשר הלך והתרחב בתעשייה, יצר בטביב, הבנה כי עלינו לספק ליצרן הפסולת באשר הוא שירות ניהול כולל –מפינוי של בקבוק ממעבדה בבית ספר ועד למכלית המובילה חומרים מסוכנים של חברת "טבע".

   

  ניהול פסולת כולל – Total Waste Managment – הפתרון הנדרש לכל לקוח, מכוון את התפתחות חברת טביב מאז ועד היום. כך, תוך מספר שנים, הפכה טביב לצינור הפסולת המסוכנת הגדול ביותר בישראל. כמויות הפסולת המסוכנת שעברו דרך החברה פתחו אפשרויות חדשות בפני התעשייה, תוך הפרדת זרמים ויצירת מסה כדאית לכל הצדדים ומכל הבחינות. החברה מקושרת עם מפעלים בחו"ל אשר מיישמים טכנולוגיות מפותחות וגבוהות ליצירת משאבים חוזרים לטבע מהפסולת.

   

  חברת טביב מספקת שירות כולל ללקוח לפינוי כל סוגי הפסולת המיוצרים על ידו וטיפול בהם. השירות כולל גיבוי מלא במקרה של אירוע במפעל, שינוע, אפשרויות אחסנה ואריזה מחודשת, אישורי מחזור, טיפול בפסולת, הטמנה והשמדה.

   

  שירותי החברה ניתנים כשירות מלא וכולל לפינוי פסולת מרגע ייצור הפסולת ועד לטיפול הסופי בה (מחזור, הטמנה, שריפה, הזרמה, עיקור וכיו"ב), כולל אספקת כל האישורים המתאימים לנושאים אלה.

   

  חברת טביב מתמחה בפינוי פסולת מסוגים שונים, בראש וראשונה, פסולת רעילה ומסוכנת, שמנים, שומנים, אמולסיה, מפריד שמן/דלק, אריזות וכל פסולת אחרת המצריכה טיפול מקדים. כאשר חברת טביב מקבלת את האחריות לנושא הפסולת היא מאפשרת ללקוח לבחור מבין מגוון האפשרויות הטיפול הקיימות את מה שמתאים לצרכיו.

   

  החברה מחזיקה בכל האישורים המתאימים לפעילותה, ובכלל זה: היתר רעלים להובלה, אחסנה וטיפול, רישיון עסק, רישיון מוביל, היתר לייצוא פסולת מסוכנת וכו'.

   

  התשתית הלוגיסטית והמערך התפעולי של החברה מפוזרים בפריסה ארצית רחבה אשר מנוהלת במערכת ניהול ארגוני מתקדם של 9001 ISO ו-ISO 14001.

   

  היישום בשטח מתבצע על ידי צוות מקצועי בעזרת מערכת מחשוב ייחודית שפותחה בטביב לצורך מעקב אחר המשלוחים מרגע הפינוי ועד להגעתם לטיפול ביעד הסופי, וזאת בהתאם לדרישות המעקב והדיווח של המשרד להגנת הסביבה.

   

  החברה מפעילה מערכת GPS און-ליין לצורך מעקב על כל תנועות הרכבים שלה.

   

  טביב פועלת כל העת כדי לייעל את השירות שניתן ללקוחות ולהוריד את עלויות הטיפול בפסולת, ועדיין לספק פתרונות מתקדמים לטיפול בפסולת. לצורך מטרה זו נקטה החברה כמה צעדים:

  • הקמת מפעלי טיפול ומחזור
  • פיתוח תהליכי השבה לפסולת לשימוש חוזר בתעשייה
  • התקשרויות עם מפעלי מחזור והשמדה בחו"ל

  מטרת צעדים אלה הינה לאפשר ללקוחות להגיע למיצוי מקסימאלי של הפסולת בעלויות הנמוכות ביותר. 

   
   

  להצעת מחיר לחץ כאן »

   


  צור קשרדלג על צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  checked

  חיפושדלג על חיפוש
  עבור לתוכן העמוד