טביב
  תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

  הובלת חומרים מסוכנים

  הובלת חומרים מסוכנים ושינועם חייבים להתבצע על ידי גורם מקצועי ומוסמך על מנת להגן על הסביבה וכדי לתת פתרון מידי לכל מצב בעייתי, במקרה שיידרש.

   

  חברת טביב מספקת שירותי שינוע להובלת חומרים שונים במכליות בגדלים שונים ומסוגים שונים: ביובית (מכלית בעלת משאבת ואקום ומשאבת לחץ) מאושרת חומרים מסוכנים - היחידה מסוגה בישראל, משאיות פלטה סמיטריילר להובלת חומרים מסוכנים המאוחסנים על משטחים, בקוביות, בחביות, בשקי ענק ועוד.

   

  בנוסף, לרשות טביב עומד צי משאיות סגורות קטנות יותר להובלה ולפינוי של חומרים מסוכנים שונים ופסולת מסוכנת כגון: פסולת רפואית מזוהמת, פסולת ביולוגית, פסולת כימית, מסנני שמן ממוסכים, ולצורך איסוף פסולת מסוגים שונים מעסקים קטנים כגדולים.

   

  חברת טביב מחזיקה בהיתר רעלים להובלה, לשינוע ולאחסנה של חומרים מסוכנים מאת המשרד להגנת הסביבה. כמו כן, החברה, כלי הרכב שלה והנהגים הנוהגים בהם מחזיקים כולם ברישיון מוביל להובלת חומרים מסוכנים, על פי המתחייב בחוק.

   

  המערך הלוגיסטי של החברה מגובה על ידי צוות חירום מוסמך ומיומן שעומד בתקנים ישראליים ותקנים בינלאומיים, וברשותה ציוד חירום המשמש כציוד חליפי לצורך מתן מענה לאירועי חומרים מסוכנים.

   

  אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 1-800-671-671 או באמצעות:


  להצעת מחיר לחץ כאן »

   


  • הובלת חומרים מסוכנים
   הובלת חומרים מסוכנים
  • הובלת חומרים מסוכנים
   הובלת חומרים מסוכנים
  צור קשרדלג על צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  checked

  חיפושדלג על חיפוש
  עבור לתוכן העמוד